Máme rádi Česko 7. den (So 25. 7. 2020)
Obsah pokračuje za reklamou
Pokračujte dolů pro další obsah
Album zobrazuje pouze fotky a videa ( z ). - zrušit filtraci.

Odstranění fotek a videí z alba

Vyberte všechny fotky či videa, které chcete smazat a potvrďte akci.

Název

Máme rádi Česko 7. den (So 25. 7. 2020)

Popis

Ráno se probouzíme do tábora ponořeného do mlhy. Než si vyčistíme zuby a protáhneme se u naší taneční rozcvičky, svítí sluníčko. Vypadá to, že i v Ústeckém kraji nám počasí přeje.

Dopoledne dostáváme poselství praotce Čecha. Jeho zpráva je důležitá a je nezbytné si ji co nejrychleji a nejpřesněji předat mezi členy týmu slovně. Proto se zprávu učíme a na osmi stanovištích si ji od města k městu předáváme dál. Je důležité, abychom si ji předali co nejrychleji, ale pochopitelně také co nejpřesněji.

Odpoledne si zkoušíme, jak se asi žilo pod věhlasným Řípem. Zjišťujeme, že to není nic lehkého. Stavíme si osady, na které potřebujeme dřevo, kůži a kámen. Na oběd musíme mít dostatek vody a masa a brambor. To vše sbíráme za splnění úkolů, jako například zazpívání písně, zatančení Kolo, kolo mlýnský, vyjmenování 5 slov začínajících na stejné písmeno, vyjmenování listnatých či jehličnatých stromů, skoky přes švihadlo a tak dále. Vždy, když zazní signál, musíme být připraveni na oběd s 3 masy, bramborami i vodami. Při jiném signálu musíme mít 3 dřeva, kůže a kameny na postavení nové chýše. Celou situaci nám stěžuje povodeň, která nám sebere vše, co máme. V případě, že se nestihneme do domečku vrátit, náš tým je v oslabení na další kolo a my zůstáváme sedět u nejvyššího náčelníka. Hra je svižná, baví nás a nasmějeme se u ní. Po hodině, kdy se nám daří osídlit celou oblast pod Řípem, propuká malá vodní válka. A nakonec si dopřáváme sprchu, takže jsme zase všichni čisťouncí a voňavoučcí. 😊

Po večeři se přesouváme o 1 500 let později. Na našem území za tu spoustu let vznikl obrovský golfový areál. Vyrážíme se svými golfovými holemi do terénu, kde na nás čeká 10 jamek. Cílem je se strefit do všech jamek pomocí co nejméně úderů. Všichni členové týmu se poctivě střídají. Při nedodržení tohoto pravidla, při dotyku míčku o hráče či při dvojdotyku inkasujeme přičtení 100 trestných úderů.

Měsíc vychází na oblohu, my dohráváme golf, vyhlašujeme body za dnešní soutěže a jdeme do spacáků. Těšíme se na zítřek! 😊

Období

loni v létě

Statistiky

  • 123 fotek
  • 7 videí
  • - zobrazení
  • 0 se líbí

Kategorie a štítky

Nastavení

Veřejné album

Vidí všichni lidé.

Přístupné pouze pro 18+

Vidí pouze lidé, kteří potvrdí svou plnoletost pro zobrazení obsahu 18+.

Skryté album

Vidí pouze lidé, kteří znají přesnou adresu alba.

Zakódované album

Vidí pouze lidé, kteří zadají kód, který nastavíte.

Nahlásit album
Oslavte Den žen originálním dárkem. Nyní ve slevě.
S kódem: MDZ-2021 Akce platí do 8. 3. 2021
Zjistit více
Reklama
Reklama

Další alba autora

Podobná alba

Pokračujte v prohlížení

Jestli se vám album líbí...

Přihlásit se na Rajče Prohlédnout
znovu

Také album můžete sdílet

Spustit prezentaci Zastavit
TIP Změny uložíte také pokračováním na další fotku či video a zrušíte je klávesou ESC.
Přidejte do popisu štítky (např. #svatba #cestování) a fotkuvideo tak objeví více lidí.
Máme rádi Česko 7. den (So 25. 7. 2020)
Komentáře Přidat